Milí zákazníci, nenechávejte prosím své balíčky dlouho čekat ve výdejních boxech. Tropické teploty svíčkám a voskům nesvědčí. Děkujeme, Miluj. ♥

SLADKÁ FIALKA bytový sprej

Osvěžovač vzduchu se sladkou vůní noční fialky, která je doplněná o květinové tóny jasmínu, lilie a frézie. K tomu špetku kokosu, šťávy z broskve a zjemnit vanilkou. 

  • intenzita - velmi silná
  • vůně - květinová / sladká

V této vůní také sójová svíčka, vonný vosk do aromalampy a závěsný aroma difuzér.

  • k provonění prostoru a tkanin
  • do auta
  • kvalitní vonné oleje
  • ručně nalévané s láskou

Osvěžovač je vyvinutý na bázi parfému, proto je potřeba po nastříkání nechat pár vteřin vyprchat lihovou bázi, než se vůně naplno rozvoní a nabere na intenzitě. 

Skladem
210 CZK
Kategorie: BYTOVÉ SPREJE
Bezpečnostní opatření: Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Toxické pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte úniku do životního prostředí. Obsahuje CINNAMALDEHYDE, D-LIMONENE. Může vyvolat alergickou reakci.
 

Použití: Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte dle potřeby do prostoru a nad tkaniny a nechte mlhu padat. Nenanášejte z blízkosti na textilie a plochy. Nenanášejte prostředek na tělo.

Obsah: 100 ml
Zpět do obchodu