Skořicový šnek 70 g

Vonný vosk do aromalampy s vůní skořicového šneka. Realistická, pravá, máslová a skořicová vůně s těstem.

Vosk je balený v praktickém plastovém obalu. Jednoduše vyjměte kostičku vosku a vložte do aromalampy. Jedna kostička provoní krásně celou místnost.

  • sójový vosk
  • praktický obal
  • ručně nalévané s láskou
  • kvalitní vonné oleje

Vosk je zdobený bio třpytkami.

TIP

Pokud chcete vyměnit vosk v aromalampě, jednoduše ho rozehřátý vyjměte pomocí klasické vaty. Vatička se napustí voskem a aromalampa je připravená na další voňavou radost.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
140 CZK
Kategorie: VÁNOČNÍ VŮNĚ
Položka byla vyprodána…

Bezpečnostní pokyny a opatření: Vonný vosk je určen pouze jako vonná dekorace, není určen ke konzumaci! Aromalampu s hořící svíčkou nikdy nenechávejte bez dozoru a umístěte jí mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nehýbejte s aromalampou během hoření. Aromalampu nenechávejte v blízkosti vznětlivých předmětů a zdroje tepla. Aromalampu neumísťujte do průvanu.

Varování: Může způsobit kožní alergickou reakci. Toxické pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte úniku do životního prostředí. Obsahuje (E)-1-2(2,6,6-Trimethyl-1.3-Cyclohexadien-1-YL)-2-Buten-1-One, Coumarin, Ethyl Methylphenylgl Ycidate, Eugenol, Heliotropine, Methylcinnamic aldehyde, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes. Může vyvolat alergickou reakci.

Vonné vosky používejte pouze v aromalampách k tomu určených.

  • teplé vanilkové těsto, cukr, skořice, zázvor

Obsah: 70 g

Vůně: jídelní

Intenzita: silná

Zpět do obchodu